Oleksandr Kulepin, Deputy Head of Lviv Oblast Military Administration, Media Center Ukraine
Заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін, Медіацентр Україна
16 Серпня, 2022, 14:14

Готельний холдинг Польщі передав Львівщині 13 фур гуманітарної допомоги — заступник начальника Львівської ОВА

До початку нового навчального року Львівська обласна військова адміністрація має на меті розселити із закладів освіти щонайменше 7000 внутрішньо переміщених осіб. А допомога з Польщі, про яку вдалось домовитись обласній владі, дозволить облаштувати житло для 1500—1800 осіб та забезпечити їм гарні умови проживання на тривалий період. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін. До прикладу, минулого тижня делегація від готельного холдингу Польщі привезла із собою на Львівщину 13 фур гуманітарної допомоги. 

«А це 1500 комплектів ліжок з матрацами та 3000 комплектів постільної білизни до них, простирадла і решта речей, котрі ми вже передаємо на заклади, на гуртожитки, котрі в нашій області будуються чи реконструюються в межах нашої ініціативи обласної адміністрації разом з громадами по створенню і відновленню тих місць проживання котрі у нас існували і були закинуті», — зазначив Олександр Кулепін

За його словами, гуманітарну допомогу вже передали 10 гуртожиткам освітніх  закладів  області, ще 5 очікують на доставку.

«Загальна сума допомоги, котру нам вдалося отак за одну зустріч залучити — це більше 10 млн гривень. І ми їх отримали зі стратегічного резерву Польщі. За погодженням канцелярії прем’єр-міністра і прем’єр-міністра Польщі. Разом з тим, отримуючи цю допомогу, можна сказати, що ми продемонстрували гарну якість нашої роботи, звітність, ми виконали в передбачені строки все про що ми домовлялись з польською стороною і це дало змогу нам підписати наступний меморандум з готельним холдингом Польщі про наступні кроки в цій допомозі. Адже готелі часто оновлюють меблі, котрі в них є. Для реновації. Це не те, що вони поламані чи поганої якості, і ми домовились, що ми будемо залучати всі такі меблі з цих готелів до України на облаштування подальших місць проживання для вимушено переселених осіб», — розповів Олександр Кулепін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini