30 Квітня, 2022, 12:17

ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК: «УКРІНФОРМ» ТА МЕДІА ЦЕНТР «УКРАЇНА» ЗАПУСКАЮТЬ ОБ’ЄДНАНИЙ ПРЕС-ЦЕНТР У КИЄВІ

Об’єднати державний ресурс та успішні громадські ініціативи задля перемоги на інформаційному фронті. З такою метою стартує спільний проєкт державної інформаційної агенції «Укрінформ» та Медіа Центру «Україна». Об’єднаний майданчик розпочав роботу у суботу в Києві.

За словами міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, створення такого майданчику лише підкреслює феноменальну здатність українців до самоорганізації. «Українська перемога кується і на інформаційному фронті, – пояснює міністр. – Ми знаємо, як на цьому фронті перемагати, і будемо об’єднувати для цього найкращі ресурси і найкращих фахівців.»

У роботі оновленого майданчику, крім можливостей «Укрінформу», буде залучений досвід майданчиків Медіа Центру «Україна», які після початку вторгнення були створені для роботи із закордонними журналістами у Києві та Львові. Майданчик у Києві виконуватиме наступні важливі функції:

  • проведення публічних та непублічних заходів для працівників медіа;
  • допомога іноземним медіа у висвітленні війни;
  • допомога Україні у формуванні переможної інформаційної політики.

«Поєднання напрацьованих експертиз наших колег та наших можливостей і має стати тією синергією, яка дозволить говорити про створення головного інформаційного майданчика країни», – сказав Генеральний директор «Укрінформу» Олександр Харченко.

Медіа Центр «Україна» – незалежна ініціатива фахівців у галузі комунікацій, що працює за підтримки центральної влади, державних установ, місцевої влади Львова та небайдужого бізнесу. Основною метою діяльності Медіа Центру є допомога іноземним журналістам.

«Весь прорахунок російської пропаганди полягає в тому, що вони й гадки не мають, що таке Україна і хто такі українці. Наша здатність об’єднуватися навколо цінностей, об’єднуватися навколо спільних цілей є однією з тих речей, яку окупантам не осягнути. Тому ми переможемо», – каже Андрій Шевченко, координатор Медіа Центру «Україна» у Львові.

«Інформація стала зброєю, – каже Аліна Фролова, координатор Медіа Центру «Україна» у Києві. – Ми навчилися цією зброєю перемагати так само, як наші військові перемагають на полі бою.»

Медіа Центр працюватиме за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini