23 Травня, 2022, 12:40

Головні виклики для волонтерів: логістика та нестача пального  — Віце-президент по зв’язках з закордоном БФ «Пліч-о-пліч»

Проблеми із логістикою та брак пального — головні труднощі, з якими сьогодні зіштовхуються українські волонтери. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів віце-президент по зв’язках з закордоном благодійного фонду «Пліч-о-пліч» Назар Шлапак. 

«Те що ми сюди можемо доставити — це одне, забезпечити логістику для доставки до Львова, але в подальшому доставити (допомогу – ред.) на передову хлопцям, в цьому виникають в нас труднощі. І в цьому зараз напевно найбільша проблема, не в браку коштів, а дістати паливо і довезти по різних локаціях», — додав Назар Шлапак.

У БФ «Пліч-о-пліч» нині налагоджена співпраця з Канадою, а також Польщею та Чехією. Допомагають благодійники також Інтернаціональному легіону — іноземцям, які захищають Україну. 
«Передали їм різноманітні медичні засоби і також різну військову амуніцію. Те, що найбільше необхідне на передовій. Ця допомога летіла з Канади», — розповів директор благодійного фонду «Пліч-о-пліч» Остап Лядик.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini