Фото Медіацентр Україна – Одеса: Едуард Філіп, мер Гавру, Прем’єр-міністр Франції у 2017-2020 роках, голова партії Горизонти (Horizons); Наталі Луазо, депутат Європарламенту, колишній міністр у справах Європи
21 Грудня, 2022, 17:43

Франція виконала 100% своїх обіцянок Україні – депутатка Європарламенту від Франції

Це стосується усіх видів допомоги – фінансової, гуманітарної та військової. Таку заяву під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса зробила Наталі Луазо, депутатка Європарламенту, колишній міністр у справах Європи французького уряду.

“Франція виконала 100% обіцянок, які вона надала Україні. Крім того, Франція як член ЄС компенсує 20% витрат ЕС на військову, гуманітарну та військову допомогу Україні”, – зазначила депутатка.

Також Наталі Луазо додала, що Франція не розкриває повні об’єми військової допомоги Україні. 

Як зазначив Едуард Філіп, мер Гавру, прем’єр-міністр Франції у 2017-2020 роках, зараз одна з його задач – це заохочувати громади французьких міст та комун долучатися до підтримки України.

“Ми закликаємо людей допомагати автомобілями, енергетичним обладнанням. В нашій делегації також були мери інших міст, наприклад Ніцци, і ми вже зібрали 15 генераторів та 25 автомобілів, які в січні прибудуть в Україну”, – додав мер Гавру.

Також він додав, що зараз у Гаврі перебуває 230 українських біженців. Всього у Франції знайшли прихисток понад 100 тисяч українців.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini