29 Серпня, 2022, 15:19

Фотовиставка «Воїни світла»: в Києві відкрилась виставка робіт воєнних кореспондентів

На фотовиставці представлені 40 світлин з передової, які відібрали Пресцентри Міноборони та Укрінформу.

Відкриття відбулося в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Сергій Сай – Боднар, керівник прессцентру Укрінформ зазначив, що виставка триватиме понад місяць в Укрінформі.

«Ми повинні всі бути вдячні тим, хто сьогодні на бойовому фронті, завдяки їм ми можемо бути в цьому залі та демонструвати вам роботи фотокорів. Кожен з нас, українців, на своєму фронті роботи. Всі докладаємо зусиль, щоб наблизити нашу перемогу», – сказав він.

Віталій Саранцев, начальник Інформаційного агентства АрміяINFORM” розповів, що робота над виставкою триває з 2014 року, від самого початку війни.

«Щодня наші колеги перебувають на фронті і фільмують кожну миттєвість війни. За кожною фотографією стоїть цілий світ – історія життя героя фото. На виставці представлено роботи пресофіцерів, інформаційного агентства «Армія. Інформ», – сказав він.

. Планується випустити фотокнигу, куди ввійде ще більше фотографій.

Степан Кубів, голова організації «Меморіал» сказав, що кожна фотографія – це енергетичний фон нашої незламності: «Попереду ще боротьба за нашу землю і наш народ, але народ завжди живе, ніщо не переможе мій народ. Не вперше московити намагаються поневолити нашу батьківщину, але вони вже отримали і ще отримають гідну відсіч»

Олександр Святоцький, головний редактор юридичного журналу “Право України”додав, що росіяни ненавидять українців за історичну правду: «росія намагалась і намагається привласнити нашу історію та культуру, розмити і знищити нашу націю. Але нічого в них не вийде. Відроджувались ми завжди».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini