Наталія Гуменюк
9 Листопада, 2023, 14:26

Фото і відео з місць прильотів по мирних об’єктах можна оприлюднювати що найменш через три години – сили оборони півдня

Командування сил оборони Півдня закликає не вести фото і відеозйомку під час повітряних тривог і не викладати в соцмережі ці матеріали, бо це заважає українським захисникам, коригує вогонь окупантів і надає їм можливість виробити більш ефективну тактику на війні з Україною.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

“По всім громадянам України, від народних обранців до звичайних мешканців, які на емоційній хвилі знімали і викладали відео наслідків ракетного удару під час повітряної тривоги в соцмережі, зараз працюють компетентні структури. На жаль, не всі усвідомлюють наслідки викладання таких відео. На зараз не можна сказати, чи був потім удар ворожими шахедами ефективніше, ніж якби б не викладали ці відео. Ми працюємо і обробляємо всю інформацію і всіх, хто її публікував”, – зазначила Наталія Гуменюк.

Керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру підкреслила, що війна триває, ворог навчається і постійно міняє свою тактику, вишукуючи ефективні методи. Українцям треба дотримуватися заборони опублікування відео чи фото наслідків за три години після закінчення повітряної тривоги – щоб не грати на руку окупантів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini