фото facebook Павло Кириленко
18 Травня, 2022, 13:17

Фосфорна бомба по школі в Авдіївці: окупанти намагаються нищити цивільну інфраструктуру і залякувати людей —  начальник Донецької ОВА

Три школи, гуртожиток, а також підприємство з виробництва будівельних матеріалів зруйнували росіяни на Донеччині минулої доби. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. За його словами, окупанти завдавали ударів, зокрема, і за допомоги авіації. Били по населених пунктах, які розташовані за 20-30 кілометрів від лінії фронту. А на школу в Авдіївці скинули фосфорну бомбу. Заклад згорів вщент, але обійшлося без постраждалих. За словами Кириленка, мета таких атак — залякати місцеве населення та максимально знищити цивільну інфраструктуру.

«Навіть якщо бомба не влучає в ціль, то починаються пожежі. А пожежі після влучання фосфорних боєприпасів дуже важко і небезпечно гасити. Росіяни намагаються викликати панічні настрої серед населення. Щоб люди бажали будь-чого, лиш би не стріляли. Окупанти розуміють, що міста взяти не зможуть, тому рівняють їх із землею», — заявив Павло Кириленко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini