Фонд "Razom for Ukraine"
12 Липня, 2022, 13:20

Фонд Razom зібрав для України понад 57 мільйонів доларів: кошти витрачають на засоби зв’язку, медицину та БПЛА

Сьогодні, 12 липня, в Медіацентрі Україна – Укрінформ відбувся брифінг благодійного Фонду «Razom for Ukraine». Організатори розповіли, як вдалося зібрати рекордні 57 мільйонів доларів на потреби українського війська та подальші плани Фонду. 

Дора Хомяк, президентка”Razom for Ukraine”зазначила, що робота Фонду почалася ще під час Революції Гідності, коли в США через мережу інтернет зібралася спільнота однодумців, які прагнули допомогти Україні. 

«Ми працюємо разом близько 8 років, близько 4 тисяч донорів підтримували наші різноманітні проекти, які були спрямовані на розвиток України різними способами. Наразі в нас вже близько 130 тисяч донорів. Тому, коли сталося повномасштабне вторгнення росії, ми вже були готові активно допомагати. Наразі ми зібрали 57,5 мільйонів доларів допомоги. Вже зараз ми закупили і роздали необхідні речі на 38 мільйонів. Це, зокрема, й медичні препарати, які рятують життя», – розповіла вона. 

Евеліна Курілець, виконавча директорка благодійного фонду “Разом для України” наголосила, що після повномасштабного вторгнення росії, організація активувала зусилля для «зупинення кровотечі». Мається на увазі закупівлі всіх необхідних для фронту речей –від медицини до безпілотників. «Вже зараз ми передали 67 тисяч аптечок для наших захисників. Майже на 12 мільйонів доларів закуплено засоби зв’язку», – сказала Евеліна Курілець. 

Окрім цього, організація особливу увагу звертає на навчання військовослужбовців – домедична підготовка та оператори БПЛА.  Наступними кроками Фонду стане розвиток Центру психологічної підтримки. Наразі два осередки вже працює у Львові та Івано-Франківську. Також Фонд Разом активно підтримує центри для переселенців – надає фінансову допомогу для закупівлі всього необхідного.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini