Фото Медіацентр Україна – Одеса: Марта Білик, психотерапевт, психолог Фонду Діти Героїв; Валерія Абдал, співзасновниця благодійного фонду “Діти Героїв”
3 Лютого, 2023, 15:43

Фонд “Діти героїв” опікується понад 3000 дітей загиблих військових та цивільних українців

Тільки за січень 2023 року до благодійної організації звернулись понад тисячу дітей. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Валерія Абдал, співзасновниця благодійного фонду “Діти Героїв”.

“Приріст дітей дуже збільшився, зараз ми опікуємося понад 3000 дітей. І тільки за останній місяць до нас приєдналися понад 1000 дітей, що втратили батьків. Це жахлива статистика”, – розповіла Валерія Абдал.

Як зазначила волонтерка, один з головних напрямків роботи фонду – це психологічна підтримка дітей.

“В кожній родині, яка до нас звертається, є помічник. В січні 2023 року в фонді працювало 7 психологів. Але тільки за січень ми отримали 107 заявок, і тому зараз ми збільшуємо команду”, – зазначила Марта Білик, психотерапевт, психолог Фонду Діти Героїв.

“Ми співпрацюємо з психологічним табором Gen. Ukrainian, який працює під патронатом першої леді України, Олени Зеленської. Він зараз в Іспанії. Туди вже їздила певна кількість дітей, вони їздять на три тижні, з ними працюють кваліфіковані спеціалісти. Діти, які поверталися з табору, змінювалися на очах”, – розповіла Валерія Абдал.

Також волонтерка додала, що фонд відкрив збір на психологічну підтримку дітей, якими волонтери опікуються. Мета – зібрати 50 тисяч доларів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini