Фізичний захист об’єктів енергетики довів свою ефективність, цю практику треба продовжувати та розширювати – Олександр Харченко
Фізичний захист об’єктів енергетичної інфраструктури довів свою ефективність під час цілеспрямованих ворожих ударів. Тому таку практику захисту необхідно розширювати.
На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.
«Фізичний захист довів, що він необхідний, він показав, що в усіх випадках, крім прямого потрапляння ракети, він спрацьовує. Є прямі потрапляння ракети, але це одиниці. Тому безумовно треба практику розширювати і покривати більшу кількість об’єктів і безумовно завершувати ті роботи, які вже ведуться», – наголосив він.
Однак, зауважив Олександр Харченко, будівництво захисту енергооб’єктів – це справа не декількох тижнів, адже цей процес тривалий та вимагає 6-8 місяців.
«На скільки я пам’ятаю, обсяг лише бетону на ті сховища другого рівня, які були заплановані, вони тільки по Укренерго були десь разів у 10 більші, ніж витратили Емірати, коли будували Бурдж Халіфа, найвищий будинок у світі. Тому це реально великі обсяги будівництва, вони вимагають місяців. Нам зараз важливо не зупинятися, а продовжувати їх будувати, продовжувати встановлювати захист та його покращувати. Над цим реально йде постійна робота», – додав він.
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini