22 Вересня, 2023, 15:24

Федір Веніcлавський: Пріоритет держбюджету на 2024 рік – сектор безпеки та оборони

У держбюджеті на наступний рік Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України бачать пріоритет державного фінансування саме сектору безпеки та оборони. 

По це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВРУ Федір Веніславський.

«Фінансування цього сектору зберігається на тому самому рівні, трішки зростає, як і на минулий рік. Я хочу нагадати, що минулорічний проєкт закону і закон про державний бюджет мав безпрецедентний рівень видатків саме на сферу безпеки та оборони. Якщо подивитися на дохідну частину  і видатки, то фактично всі гроші, які Україна назбирала на внутрішньодержавних ресурсах, вони направлялися на сектор безпеки та оборони. І, знову ж таки, в цьому році ця тенденція повністю збережена – фактично всі надходження державного бюджету, які заплановано в проєкті закону, спрямовуються на сектор безпеки та оборони. Все інше буде фінансуватися за рахунок державних запозичень на внутрішньому, на зовнішніх ринках», – зазначив він.

Водночас Федір Веніславський наголосив, що на наступний рік планується зростання ВВП щонайменше на 5%. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini