Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Гордієнко, віцепрезидент Федерації боксу Одеської області; Олена Рабчук-Крилатова, голова комітету соціальної підтримки Федерації боксу Одеської області; Олександр Прищепа, головний секретар Федерації боксу Одеської області; Роман Сікора, заступник голови комітету соціальної підтримки з напряму надання допомоги малозахищеним верствам населення та військовим у сфері ЖКГ при Федерації боксу Одеської області; Дмитро Богомолов, заступник голови комітету соціальної підтримки з напряму реабілітації військових при Федерації боксу Одеської області
6 Червня, 2023, 12:08

Федерація боксу Одеської області створила комітет соціальної допомоги військових та їх родинам

Основна задача комітету – підтримка та реабілітація військових, їх родин, соціально-незахищених верств населення та внутрішньо переміщеним особам. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Гордієнко, віцепрезидент Федерації боксу Одеської області. 

Олена Рабчук-Крилатова, голова комітету соціальної підтримки Федерації боксу Одеської області зазначила, що реабілітація військових зараз – це болюча тема, адже на її думку, в Україні не вистачає фахівців.

“Тому ми створили такий соціальний комітет підтримки. Якщо є можливість пройти декомпресію через спорт, це дуже добре. Майже рік я чую від родин військових, що хлопці не соціалізуються, не знають, куди йти. І ми хочемо, щоб цей комітет допоміг найшвидше хлопцями соціалізуватися та пройти декомпресію. В комітеті будемо займатися і військовими, і родинами ВПО, і дітьми ВПО. Будемо залучати їх до спорту, будемо співпрацювати з іншими федераціями”, – зазначила Рабчук-Крилатова.

Як розповів Дмитро Богомолов, заступник голови комітету соціальної підтримки з напряму реабілітації військових при Федерації боксу Одеської області, такий комітет – це тільки “перша ластівка”.

“Увага потрібна не тільки пораненим, а й тим, хто повернувся на ротацію. З військовими треба працювати постійно. Ми будемо долучати професійних тренерів Федерацію, будемо надавати матеріально-технічну базу, з військовими будуть працювати психологи. Хлопців треба виводити з постравматичного стану, і спорт в цьому допомагає”, – додав Богомолов.

Він зазначив, що на його думку, програма буде актульною 10-15 років, і Федерація планує підтримувати і родини військових, і допомогати ветеранам з отриманням освіти та роботи, а також долучати до процесу інші спортивні федерації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini