Фото: ДП Енергоатом
21 Вересня, 2022, 12:57

Евакуація на випадок удару по Південноукраїнській АЕС: займаємось поновленням автобусного парку —  Віталій Кім

Через те, що багато транспорту було мобілізовано для військових, Миколаївська ОВА нині займається поновленням автобусного парку. Це для того, щоби  швидшими темпами вивозити людей із прилеглої  зони до Південноукраїнської АЕС  у разі атаки окупантів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

«Зараз недостатньо (транспорту — ред.)  для того, щоб швидким темпом вивозити, доведеться декілька кіл робити і ми будуємо логістику, щоб коротким плечем вивозив транспорт, автобуси, залучаємо приватний бізнес і таке інше, щоб коротким плечем вивозили за 30-ти кілометрову зону. А далі вже іншим транспортом везли. Але цього теж не вистачає для забезпечення швидкого темпу,  ми звертаємося за додатковими автобусами», — зазначив Віталій Кім. 

Також Кім прокоментував нещодавній удар окупантів  по Південноукраїнській атомній електростанції, коли ракета впала за 300 метрів від ядерних реакторів.
«Попередньо нашими спеціалістами визначено, що це ймовірно ракета типу «Іскандер». Вона дуже високоточна, тому вважаємо, що це навмисний удар біля атомної електростанції для того, щоб були незначні ураження і для того, щоб показати і шантажувати надалі український  народ», — розповів Віталій Кім.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini