18 Серпня, 2023, 18:48

Енергетики підготувалися до найгірших сценаріїв і повторної хвилі атак на електромережі

Після хвилі російських атак минулої зими, українські енергосистеми вдалося відновити на 80%. Обійшлося це у майже 1 млрд $. Потужностей української енергомережі вистачить, щоб взимку не було віялових відключень. Втім енергетичні об’єкти залишаються пріоритетними цілями для російських ракетних та дронових ударів. 

“Ми маємо унікальний досвід боротьби із масованими дроновими й ракетними атаками. І навчилися балансування в таких екстремальних умовах. Ми будемо стартувати, маючи менший запас міцності в енергосистемі, ніж торік. Тому що відновитися повністю за кілька місяців – неможливо. Але точно можна сказати, що ми увійдемо в опалювальний сезон максимально готовими. Частиною цієї підготовки є наші візити й перевірки по регіонах”, – зазначив Володимир Кудрицький, голова правління НАК “Укренерго” на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів.

Разом з тим, енергетики радять перед приходом осені перевірити працездатність наявних у приватних господарствах генераторів, запастися павербанками та альтернативними джерелами живлення.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini