Фото: «Нафтогаз України»
10 Травня, 2022, 13:43

Енергетична стратегія України після війни: незалежність в усіх аспектах, ефективне споживання та декарбонізація економіки — Андрій Коболєв

Після закінчення війни, Україна має бути незалежною у всіх енергетичних аспектах.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив голова правління НАК «Нафтогаз» (2014 – 2021) Андрій Коболєв.

«Зараз проблема з паливом на заправках доводить, що нам потрібно мати своє джерело. І я вважаю, що це критично важливий висновок, який, сподіваюсь, ми всі зробимо. Ми повинні бути незалежними не тільки в газі, але й у нафтопродуктах», — зазначив Андрій Коболєв.

Окрім цього, за його словами, Україні потрібне ефективне енергоспоживання: його обсяги, з коригуванням на певні сектори мають відповідати європейським нормам. Також необхідна декарбонізація економіки, в тому числі за рахунок зростання атомної енергетики. 
«Зменшення викидів CO2 і приведення нашої економіки в декарбонізований вигляд, що з моєї точки зору, передбачає, як в нас говорили і я сподіваюсь, будуть говорити, певний ядерний ренесанс», — розповів Андрій Коболєв.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini