Народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук у Медіацентрі Україна, 3 серпня
3 Серпня, 2022, 13:10

Експорт сільгосппродукції суходолом у липні сягнув 2,5 млн тонн, однак надважливо розвивати експорт по морю — нардеп Соломчук

Експорт сільськогосподарської продукції з України сухопутними шляхами у липні сягнув 2,5 млн тонн. У березні ж цей показник не перевищував  200-300 тис. тонн. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Однак, на думку нардепа, надважливим для українських аграріїв лишається експорт продукції морем. Він обходиться значно дешевше, ніж перевезення сухопутним шляхом.  


«Щодо експорту сільськогосподарської продукції по морю  — вона нам надважлива. І що в Офісі Президента — це є питання, можна сказати номер один і у Верховній Раді так само, і завжди це наголошували, тому що по морю логістика у 2-3 рази, а буває і в 4-5 разів дешевша, ніж сухопутним шляхом. І ці кошти, зрозуміло, українські аграрії будуть інвестувати в українське село, в нашу переробку, а не буде з’їдати просто логістика на паливо, на оренду автомобілів, потягів», — зазначив Дмитро Соломчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini