Олександра Гаврилко, пресофіцер поліції Донеччини, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександра Гаврилко, пресофіцер поліції Донеччини, Медіацентр Україна-Укрінформ
17 Жовтня, 2022, 14:32

Ексгумація в Лимані: вже дістали з могил тіла 35 військових і 152 цивільних осіб  – поліція області

Станом на зараз відомо про 43 масові поховання на Донеччині. Наприклад, у Лимані виявлено два масові поховання – там як цивільні, так і військові громадяни. Окремо поліція області отримує інформацію про стихійні поховання у людських дворах, де у могилах може бути до 10 людей. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Олександра Гаврилко, пресофіцер поліції Донеччини. 

«Наразі у Лимані роботи з ексгумації ще тривають, ведеться слідство. За попередніми результатами, ексгумували 35 військовослужбовців, тіло одного з них було окремо, в могилі посеред міста,  та 152 цивільні людини. Також недослідженими лишається близько 40 могил, доступ до них ускладнений», – сказала вона. 

Попередньо, за результатами огляду тих тіл, які вдалося дістати, люди загинули внаслідок вибухових травм. Однак, поліція володіє інформацією, про громадян, які загинули внаслідок насильницької смерті. 

«Експерти відібрали всі матеріали, ведеться експертиза. Більше деталей та подробиць після проведення всіх розшукових дій», – наголосила речниця. 

За словами Олександри Гаврилко, на місцях, де базувалися російські військові, знайдено тіло цивільного чоловіка. Тіло жертви та територія було заміновано. Попередні висновки експертизи – чоловіка застрелили. 

За одну добу вдається ексгумувати 10-15 людей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini