4 Травня, 2022, 16:04

Ед Ширан сам звернувся з пропозицією створити спільну пісню — лідер гурту «Антитіла»

Всесвітньо відомий британський музикант Ед Ширан сам звернувся до українського гурту «Антитіла» з пропозицією написати куплет до пісні «2Step». Про це під час  брифінгу у Медіацентрі Україна розповів лідер гурту Тарас Тополя. За його словами, спершу  «Антитіла» написали команді Ширана, хотіли зробити благодійний концерт та зібрати кошти для українських біженців у Великій Британії. Але — отримали відмову.

«На другому тижні війни весь гурт залишився у Києві, троє з нас вступили до лав Тероборони. Ми всі мали змогу зіграти і зібрати кошти. Але нам відмовили, мовляв, носимо військову форму, маємо зброю, отже не можемо виступати з гуманітарними цілями», — розповів Тарас Тополя.

Проте уже через тиждень до «Антитіл» звернувся сам Ед Ширан та запропонував зробити спільну пісню. 

«А в той час російські війська ще були біля столиці, Буча та Ірпінь окуповані. Музична студія у Гостомелі, де ми, зазвичай, працювали, також опинилася в окупації. А нам треба було написати лірику, зняти відео і зробити все це творчо, не перетворити на воєнне кліше», — каже лідер гурту.

За словами Тараса Тополі, слова до пісні написав він сам. І вони про його особисту історію, яка зараз перекликається із історією мільйонів українців. 

«Головний меседж пісні, що попри війну ми будемо жити, ми обов’язково переможемо і створимо не лише нову Україну, а новий світопорядок: за нашими ідеями і з нашої енергії. Хлопці і дівчата повернуться до своїх коханих. На жаль, не всі. Ті, хто поклав життя за перемогу, будуть назавжди в нашій пам’яті. Але ті, хто повернуться, будуть творити, робити стартапи, бізнес і рухати нашу країну вперед. Тому що вся ця війна — про майбутнє, про майбутнє наших дітей та поколінь, які прийдуть за нами», — розповідає Тополя.

За два дні після виходу спільна пісня «Антитіла» та Еда Ширана  “2Step” набрала майже 2 млн переглядів на youtube.

Гурт “Антитіла”, який з перших днів війни захищає Україну в лавах територіальної оборони, нині перебуває в Харківській області, разом зі своїм батальйоном.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini