Юрій Бучко, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна
9 Серпня, 2022, 14:27

Е-черга для вантажівок: на пунктах пропуску на Львівщині, щоб зменшити затори, запровадять електронні номери

Електронні черги для вантажівок на пунктах пропуску збираються запровадити на Львівщині. Такі новації впроваджуватимуть, щоб розвантажити кордон. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Юрій Бучко, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації. 

За його словами, обласна служба автодоріг вже розпочала будувати спеціальні майданчики для відстою транспорту. Там водії зможуть дочекатись власної черги, до якої вони зможуть записатись завчасно, ще до приїзду на пункт пропуску. 

«Машина заїжджає, отримує квиток, і має свій номер, при виїзді на таблі він знає коли виїжджати. Будуть окремо відведені стоянки з санвузлами, душем, кімнатою відпочинку. Також там можна буде придбати речі першої необхідності. Це не буде безкоштовно», — розповів Юрій Бучко. 

Вартість користування такою послугою у Львівській ОВА ще не визначили, але, за словами Юрія Бучка, орієнтуватимуться на вартість на подібних майданчиках у Європі. До прикладу, у Польщі це коштує близько 8 євро. 

Майданчики для відстою транспорту, які спершу збираються використовувати як звичайні паркувальні майданчики, попередньо, мають добудувати восени. Роботи вже ведуться на пунтах пропуску «Рава-Руська», «Шегині», «Краківець». Згодом їх обладнають усіма умовами для комфортного очікування на проїзд через кордон. 

Наразі в Україні електронна черга на кордоні працює тільки у Закарпатській області. Поки що це пілотний проект.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini