Брифінг: Волонтери ГО «Будуємо Україну разом» допомагають відновлювати житло
12 Квітня, 2023, 17:48

Два гуртожитки для вимушених переселенців відремонтували у Львові волонтери ГО “Будуємо Україну разом”

На черзі – притулок для собак, евакуйованих із зони бойових дій, для перетримки перед евакуацією за кордон. Його побудують у Яворові на Львівщині, – про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіла Анастасія Личак, голова Львівського осередку громадської організації  «Будуємо Україну разом». Зараз волонтери готують список наступних об’єктів  на півночі, сході та частково на півдні України.

“Нам важливо щоб нас не сприймали як гуманітарну організацію, яка приїде, все зробить і поїде. Ми шукаємо ініціативи і проактивних людей, які хочуть щось зробити в своїй громаді. А ми їх підсилюємо тим, що трохи інвестуємо ресурсу, привозимо ще 25 волонтерів, які підсилять цю ініціативу і супроводжуємо їх у цьому процесі”, – розповідає голова ГО «Будуємо Україну разом» Юрко Дідула. 

Цього року увага волонтерів ГО “БУР” сконцентрована на відновленні зруйнованої соціальної інфраструктури і об’єктів приватного житлового сектора. Йдеться про створення умов для повернення людей у райони, які зазнали пошкоджень через війну. Осередки ГО “БУР”  втілюють волонтерські акції у 7 містах України.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini