Наталя Гуменюк, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, Медіацентр Україна – Укрінформ
27 Червня, 2023, 12:47

Дуже скоро будуть результати, які всіх порадують – Наталя Гуменюк про роботу Сил оборони

Техногенна катастрофа, яку вчинили окупанти на Каховській ГЕС, не завдала Силам оборони тих наслідків, на які чекали загарбники. Бойова робота продовжується, вона результативна і йде за планом. Утім, наразі необхідно дотримуватися режиму інформаційної тиші. 

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила Наталя Гуменюк, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.

«Силам оборони це не завдало того клопоту, на який розраховували окупанти, але все ж таки певні зміни в бойовій роботі відбулися. Але вони вкладаються в той глобальний план того самого страшного просування Сил оборони, який так лякає окупантів. Тобто окупанти продовжують усвідомлювати, що навіть така складна ситуація, яку вони створили такою техногенною катастрофою, не зупинить Сили оборони. Ми продовжуємо бойову роботу, вона результативна і йде за заздалегідь погодженим планом. Дуже скоро будуть результати, які всіх порадують, впевнена», – зазначила вона.

Крім того, Наталя Гуменюк зауважила, що ситуація залишається напруженою та досить динамічною. 

Водночас вона наголосила, що під час бойової роботи, коли організовується дуже потужна військова операція, варто дотримуватися режиму інформаційної тиші, який є дуже продуктивним для організації подальших дій.

«Те, що стосується зокрема нашого напрямку, наразі ми можемо говорити, що ми ведемо досить гучну контрбатарейну боротьбу. У всьому решта – поки що режим інформаційної тиші. І це дуже важливо, надзвичайно важливо для того, щоб зберегти життя наших людей, зберегти життя наших підрозділів і місцевих мешканців, які також змушені бути задіяними в цих всіх ситуаціях».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini