Богдана Синякевич та Ілля Білоус у Медіацентрі Україна, 21 липня
21 Липня, 2022, 13:39

Допомогти військовим та поборотись за кубок: у Львові проведуть змагання з плетіння маскувальних сіток

24 липня у львівському сквері «На валах» відбудеться змагання з плетіння маскувальних сіток серед молодіжних центрів. Але долучитись зможуть усі охочі. Організатори кажуть, що  такі змагання влаштовують, щоби пришвидшити процес виконання замовлень на маскувальні сітки. Про це розповіла під час брифінгу у Медіацентрі Україна ініціаторка та головна координаторка локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», співорганізаторка змагань  Богдана Синякевич.

«До нашої локації щоденно долучаються до плетіння 30, 40, 50 людей, на вихідних трішки більше. Але порівняно з масштабами перших днів це доволі мала кількість. І відповідно ми зараз вирішили зробити такі змагання, щоби хоча б раз на місяць, а той трішки частіше, залучати до плетіння, наприклад університети чи молодіжні центри, молодіжні простори. І щоби ці замовлення, які приходять до нас фактично кожного тижня безупинно, якось закривати і допомагати пришвидшити цей процес роботи нашої локації», — зазначила Богдана Синякевич.

Змагання відбуватимуться між мережею молодіжних просторів ТВОРИ! та Львівським обласним молодіжним центром. Втім кожен охочий може приєднатись до однієї із цих команд. Для участі  потрібно зареєструватися за цим посиланням.  З правилами змагань ознайомлять на місці.  

 «З 12 ранку до орієнтовно 16 години їм потрібно буде сплести сітки.  Ми будемо їх оцінювати, оскільки це конкурс. Оцінюватись буде час плетіння, тобто будуть бали за швидкість плетіння сіток, а також  за їхню якість, оскільки задача сіток зробити перебування наших військових на позиціях безпечнішим, не тільки військових, а й техніки», — зазначив координатор локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», координатор команди під час змагань з плетіння маскувальних сіток Ілля Білоус.

Команда, яка переможе отримає кубок, а сплетені сітки скерують військовим. 

Загалом, завдяки локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», яка нині ініціює такі змагання, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вдалось сплести понад 8 тисяч квадратних метрів маскувальної сітки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini