Франак Вячорка, радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської
Франак Вячорка, радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської, Медіацентр Україна
11 Жовтня, 2022, 15:27

Доля Білорусі залежить від перемоги України: дасть шанс на визволення країни від путіна і лукашенка  — радник Тіхановської Франак Вячорка

Успіхи України на фронті можуть допомогти Білорусі звільнитися від влади путіна та лукашенка. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка.

«У нас є план «Перемога», це мобілізаційний план, куди входять понад 200 тисяч людей. Серед них багато військових, які  в критичний момент отримають інструкції, що мають зробити, щоб паралізувати лукашенківську систему. І ми розраховуємо на них, розраховуємо, що, коли буде слабкість лукашенка, коли будуть успіхи України на фронті, у нас з’явиться вікно можливостей, щоб запустити цей мобілізаційний план, який призведе до зміни влади», — заявив Франак Вячорка.

Тож, за його словами, доля білорусі зараз безпосередньо залежить від перемоги України у російсько-українській війні.   

«Тільки перемога України дасть нам  шанс на визволення Білорусі від путіна і лукашенка. Ми повинні робити все: і Білорусь, і весь світ, щоб допомогти Україні перемогти. Ми не просимо ані Україну, ані світ звільнити нас, але ми просимо і пропонуємо діяти разом», — наголосив радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської.

Нагадаємо, 10 жовтня Лідер білоруської опозиції в еміграції Світлана Тіхановська звернулась до Президента України Володимира Зеленського з проханням встановити дипломатичні та політичні відносини між Україною та Об’єднаним перехідним кабінетом Білорусі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini