Фото Медіацентр Україна —  Одеса : Андрій Косяк, Геннадій Сульдін, Засновники дизайнерської групи «Технарі»
27 Жовтня, 2022, 14:25

«Додаток «єППО» встановили вже близько 200 тисяч людей» – співзасновник групи «Технарі»  Андрій Косяк

Коли додаток можна буде встановити на iPhone, фахівці сподіваються, що кількість добровільних помічників протиповітряних військ України подвоїться. Про це вони розповіли під час брифінгу у Медіацентр Україна —  Одеса, присвяченому першій цілі, збитій в тому числі завдяки застосуванню цього додатку.

«180 тисяч людей завантажити додаток «єППО», але не верифікувалися, а 160 тисяч вже верифікувалися. Коли програма буде доступна для айфонів, ми сподіваємося, що ця цифра подвоїться. Це дозволить підвищити ефективність оборони країни», – додав Андрій Косяк, співзасновник конструкторської групи «Технарі».

Як розповів співзасновник групи «Технарі» Геннадій Сульдін, яка розробила додаток, першу ракету війська ППО оперативного командування «Південь» збили ще 22 жовтня.   

«22 жовтня в системі «єППО» була зафіксована траса ракети. Всі, хто ставили позначки, не помилилися й надіслали інформацію до ППО. У фахівців протиповітряної оборони було 4-5 хвилин приготуватися та вирахувати маршрут ракети. Таким чином, ракета «Калібр» була збита з ПЗРК «Ігла», – розповів Геннадій Сульдін.   

Якби люди не сповістили ППОшників, ця ракета могла б когось вбити, додав Геннадій Сульдін. «Тому герої не тільки ті, хто збили ракету, вони просто красавці, а й всі люди, які сповістили про цю ракету», – зазначив Сульдін. 

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini