13 Червня, 2022, 16:19

Добровольці з 55 країн долучилися до Інтернаціонального легіону 

До Інтернаціонального легіону, створеного в Україні у зв’язку з нападом росії, долучилися добровольці з усіх континентів.

Про це заявив речник Інтернаціонального легіону оборони України Дам’єн Магру на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

«У нас є представники 55 країн з усіх континентів, навіть таких далеких, як Бразилія, Південня Корея, Австралія», – Дам’єн Магру.

Він зазначив, що найбільше в легіоні американців і британців, за ними – поляки та канадійці. Крім того, досить велика кількість бійців із країн Балтії та північних країн, зокрема Фінляндії.

З приводу фінансування Дам’єн Магру зазначив, що Інтернаціональний легіон входить до складу Збройних сил України і фінансується з оборонного бюджету.

«Це стосується всіх видатків на проживання, зарплати бійців, зброї та амуніції. У нас є додаткові благодійні кошти від приватних донорів, насамперед західних. Зібрані на різних платформах кошти ми витрачаємо виключно на обладнання для наших бійців, яке не входить у стандартний військовий пакет, що видається ЗСУ, і потрібне на полі бою, але не фінансується через державні канали України», – поінформував речник Інтернаціонального легіону.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini