5 Квітня, 2023, 17:16

До «Сталевого кордону» надійшло понад 7 тисяч заявок від добровольців – Андрій Демченко

До «Сталевого кордону», підрозділу, який формується в рамках «Гвардії наступу», вже подано від добровольців понад 7 тисяч заявок.

Такі дані озвучив під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Частину заявок вже розглянуто і ті люди, які пройшли, які відповідають нормам вступу, вже знаходяться у підрозділі. Кістяк «Сталевого кордону» складають підрозділи Державної прикордонної служби, які мають бойовий досвід, які виконували завдання і на сход нашої країни, і боронили Україну на кордоні з країною-агресором», – зазначив речник відомства.

За словами Андрія Демченка, наразі відбувається підготовка і злагодженість дій військовослужбовців підрозділів, які складають «Сталевий кордон».

«Тільки після того, як злагодженість та підготовка завершаться , підрозділ загалом буде виконувати завдання з оборони України на сході. Зазначу, що підрозділ діятиме як інші підрозділи прикордонної служби, за загальним задумом Генштабу ЗСУ», – додав він.

Нагадаємо, що на початку лютого 2023 року  Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування штурмових бригад «Гвардії наступу». Це загалом 8 підрозділів. Один з них – «Сталевий кордон», який формується в Державній прикордонній службі України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini