18 Жовтня, 2022, 13:37

До онлайн-навчання у Хмельницьких школах долучають навіть дітей з окупованих територій, область готова приймати нових  переселенців — голова Хмельницької ОВА

Хмельниччина готова приймати нових переселенців, допомагати їм отримати професії та долучати дітей до навчання. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 

Загалом, від 24 лютого до Хмельниччини приїхали 375 тисяч внутрішньо переміщених осіб, наразі з них в області залишаються 130 тис. людей. 

Також в області активно залучають дітей, дорослих та вчителів-переселенців до навчального процесу. 

«У нас був перший не тільки в Україні, а і перший в світі освітній хаб, який надавав змогу отримувати будь-які професії саме для ВПО. Також ми долучали людей, які приїхали з інших регіонів саме до освітнього процесу, ще набрали вчителів саме з числа ВПО», — зазначив голова ОВА. 

Також, за словами Сергія Гамалія, до онлайн-навчання у школах Хмельниччини, за проханням батьків, долучають і дітей, які залишились на тимчасово окупованих  територіях, зокрема, із Луганської області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini