20 Квітня, 2023, 19:30

До навчальних програм вишів сектору безпеки та оборони запроваджено предмети з гендерної проблематики – Урядова уповноважена з питань гендерної політики 

Курси, предмети й теми з гендерної проблематики вже стали частиною програми підготовки курсантів і студентів вищих навчальних закладів сектору безпеки та оборони.

На цьому наголосила Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко під час обговорення реалізації установами сектору безпеки та оборони оновленого Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», яке проходило в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ми проводили моніторинг здійснення такого навчання, воно відбувається. Є все більше й більше підготовлених та зацікавлених викладачів. У 2020 році під патронатом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції був підготовлений посібник «Методичні рекомендації щодо впровадження гендерних підходів в процес підготовки кадрів сектору безпеки та оборони України», – зазначила вона.

Водночас Катерина Левченко зауважила, що написаний колективом українських авторок та авторів посібник був рекомендований для використання в навчальному процесі вченими радами абсолютно всіх вищих навчальних закладів сектору безпеки та оборони.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini