6 Липня, 2023, 10:44

Під завалами продовжують шукати людей

Наразі відомо про 4 загиблих. Внаслідок влучання російської ракети “Калібр” руйнації зазнали 35 житлових будинків, 2 з них у критичному стані – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. За медичною допомогою звернулись 34 постраждалих. 13 людей довелося госпіталізувати.

“Є руйнування більш як 30 будинків, майже 250 квартир і понад 50 автівок. Від удару постраждали близько 10 гуртожитків, 2 вищі навчальні заклади, будинок дитини й санаторна школа. Ураження зазнала одна з підстанцій. І на цей час близько 150 абонентів досі перебувають без електропостачання. Окрім того, уламками збитих ракет пошкоджено будинки в Глинянський територіальній громаді, а також у Золочівський територіальній громаді” – зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів голова Львівської ОВА Максим Козицький.

“Ми виділили перших 100 мільйонів для того, щоб оперативно ліквідувати наслідки і компенсувати мешканцям втрати. На відновлення доведеться чекати декілька місяців. Але на той час ми забезпечуємо людей проживання в готелях або в модульному містечку у Стрийському парку. Є дві опції, або ми проведемо ремонти силами комунальних служб, або відшкодуємо людям вартість робіт, які вони проведуть самостійно. Для цього треба скласти онлайн подання на затвердження міської комісії. До 200 тис. грн можна буде компенсувати з держбюджету” – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Остаточна оцінка збитків уточнюється. Це одна з найбільших атак на Львів від початку повномасштабного вторгнення. За даними Повітряних Сил України, вночі 6 липня росія вчергове атакувала Україну ракетами. Противник завдав удару з акваторії Чорного моря десятьма крилатими ракетами “Калібр”. Захисникам вдалося знищити сім із них.

📌 Повний запис дивіться на YouTube-каналі

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini