Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Коноваленко - т.в.о. начальника відділення кадрів 11-ї бригади ім. М. Грушевського Національної гвардії України, Євген Шмундер - начальник служби мобілізаційної роботи 11-ї бригади ім. М. Грушевського Нацгвардії України, Ольга Одинцова, начальник психологічної служби 11-ї бригади ім. М. Грушевського Нацгвардії України
31 Серпня, 2023, 16:08

До Гвардії наступу за власним бажанням залучилась велика кількість молодих людей віком від 20 до 27 років, які не мали військового досвіду – НГУ

Представники 11-ї бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіли як проходить набір новобранців, а також про підтримку та соціальні пільги для військовослужбовців.

Наразі бригада виконує завдання різного типа на Очаківському, Херсонському та Запорізькому напрямках. За словами т.в.о. начальника відділення кадрів бригади Олександра Коноваленко, є потреба спеціалістах різного направлення.

“Щоб залучитись до лав НГУ не обов’язково мати військову підготовку. Наприклад Гвардія наступу зацікавила та залучила велику кількість молодих людей віком від 20 до 27 років, які не мали військового досвіду. Наразі існує потреба у будь-яких фахівцях, навіть психологах”. 

Начальник психологічної служби Ольга Одинцова додала, що потрапити у склад бригади можна за бажанням чи шляхом мобілізації. Після оголошення демобілізації, якщо людина планує пов’язати життя із військовою справою, вона може укласти контракт на три або п’ять років.

Військовослужбовцям на період дії воєнного стану виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 гривень, а тим з них, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів – розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень.

Окрім цього держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями, а військовослужбовці, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini