25 Вересня, 2023, 12:17

До Дня захисника та захисниці України учні висадять на території закладів освіти Алеї пам’яті Героїв

29 вересня о 9:00, напередодні Дня захисника і захисниці України, діти та освітяни з 122 закладів освіти по всій Україні висадять Алеї пам’яті Героїв. Калинові кущі символізуватимуть загиблих військових, які були дотичні до цього закладу. Алеї мають стати місцем світлих спогадів та підтримки для тих, хто переживає горе втрати. 

Акцію ініціювала платформа пам’яті Меморіал, яка з березня 2022 року зберігає пам’ять про загиблих у війні. Кошти на реалізацію вдалося зібрати завдяки краудфандинговій кампанії.

“Для нас було дуже важливо, щоб українці могли стати співтворцями цієї акції. Саме тому ми вирішили відкрити краунфандингову кампанію, це був наш перший такий досвід. На початку ми хотіли зібрати 72 тисячі та висадити Алеї у 50 закладах освіти. Однак цю суму вдалося зібрати вже за тиждень збору! У підсумку спільними зусиллями ми зможемо посадити Алеї в 122 закладах та вшанувати 1 144 Героїв. Ми щиро вдячні кожному, хто вирішив підтримати ідею”, – каже шеф-редакторка платформи Меморіал Анастасія Абрамець. 

Логістичні витрати своїм коштом реалізує компанія Нова пошта. Частина шкіл придбали саджанці самостійно або з допомогою благодійників, щоб в Україні з’явилося більше Алей пам’яті Героїв. 

Загалом, заявки на участь подало понад 250 закладів. Дізнатися перелік навчальних закладів, де буде відбуватися акція по містах України, можна дізнатися в контактної особи: 

Олександра +380 66 411 27 76

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini