Фото: Міжнародний реабілітаційний форум у Львові
12 Квітня, 2023, 14:44

До 8 тис. реабілітаційних сеансів на день відбувається сьогодні в Україні

Це майже вдвічі більше ніж могла забезпечити вітчизняна медицина минулого року. Рівень допомоги постраждалим через війну піднімається завдяки розбудові і появі нових реабілітаційних центрів, – сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на Міжнародному форумі реабілітації, що триває в Реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ у Львові. Він зазначив, що вражений, наскільки швидко та інноваційно у Львові створили всі можливості для комплексної реабілітації українців. 

 “Минулого року українські медики могли проводити до лише до 3 тисяч реабілітаційних сеансів. Ви бачите, яка кількість і відділень з’являється. Як держава, ми зробили крок вперед, підняли тарифи для комплексної реабілітації, і це такий додатковий матеріальний стимул для інших медичних закладів – підтягуйте свої відділення” – закликав міністр охорони здоров’я.   

Нагадаємо, у Львові запрацював сучасний корпус реабілітації у Національному центрі НЕЗЛАМНІ. Це 7 поверхів із  найсучаснішим обладнанням для лікування, реабілітації та відновлення, де щороку отримувати допомогу зможуть 10 тисяч українців. З 11 до 13 квітня у Львові триває Міжнародний форум реабілітації.

Фото з Міжнародного форуму реабілітації в Реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini