8 Вересня, 2023, 17:07

Дні європейської спадщини 2023 – великий культурний вікенд у Львові


Упродовж трьох днів львів’яни та гості міста мають можливість доторкнутися до живої спадщини регіону. Театралізовані екскурсії, майстер-класи й лекції присвячені культурі та побуту Галичини. Головна тема цього року – Жива спадщина. У програмі заходів: активне знайомство з особливостями галицької кухні, української моди, музики, паркового мистецтва, парфумерного минулого тощо. Заходи відбуваються у різних локаціях. 

“У нас заплановано 68 унікальних подій. Ми дуже раді, що Дні європейської спадщини у Львові викликали велике зацікавлення. Перша реєстрація завершилася за чотири хвилини після відкриття.Через пів години було заповнено вже близько 25 заходів. А до кінця дня довелося відкривати додаткові місця, щоб дати можливість зацікавленим людям взяти участь у тій чи іншій події”, – розповіла на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Яна Савчук, координаторка Днів європейської спадщини у Львові.

За даними Львівського управління туризму, на Дні європейської спадщини у Львові зареєструвалося 1,5 тисячі людей. Понад 400 осіб візьме участь у більше ніж в одній події. Про унікальність нематеріальної культурної спадщини Львова розповідатимуть досвідчені гіди, науковці, музейники й мистецтвознавці.

“Дуже важливий цьогорічний акцент Днів європейської спадщини. Тема Жива спадщина – об’єднує багато подій, беручи участь в яких, ми можемо відкривати для самих себе нашу ідентичність. Щоб глибше побачити, яким є український культурний продукт. І що це не вкладається у колоніальні стереотипи, які колись насаджувалися нашим ворогом”, – зазначив на брифінгу заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. 

Цього року участь до Днів європейської спадщини долучиться 48 країн. Серед українських міст Львів став першим учасником ще тринадцять років тому.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini