4 Травня, 2023, 20:52

Дмитро Лубінець: Комунікація з рф щодо повернення цивільних є, вона відбувається практично у щоденному режимі

Офіс Уповноваженого ВР з прав людини практично у щоденному режимі проводить комунікацію з рф щодо питання повернення цивільних громадян України, які наразі перебувають в заручниках росії.

На цьому наголосив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час пресконференції В Києві, інформаційним партнером якої став Медіацентр Україна – Укрінформ.

«Щодо цивільних — комунікація є. Це те що я можу казати публічно. Не можу сказати, через які канали це відбувається, бо це не один канал. Канал, про який я публічно заявив, це спілкування між мною та москальковою. Не знаю наскільки це буде коректно щодо інституції з прав людини, якщо я назву її керівником такої інституції, бо я щиро вважаю, що системи захисту прав людини на території рф не існує, але з усім тим вона офіційно займає цю посаду. Комунікація у нас є, вона відбувається практично у щоденному режимі, зараз через уповноважених співробітників, одна людина визначена в нашій інституції, одна людина визначена в інституції москалькової, кожного дня обмінюємося листами, різною інформацією», – сказав Дмитро Лубінець.

Водночас він додав, що  дотримання національних інтересів України, відсутність шкоди українським громадянам та досягнення конкретного результату – це ті основні критерії, за якими проводяться перемовини з російською стороною.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini