24 Березня, 2022, 12:57

«Для перемоги потрібна продукція, податки, гроші. Економіка має працювати,» – мер Львова Андрій Садовий

Важливо, щоб підприємства, які можуть, працювали з подвійною енергією. Про це під час брифінгу у Медіацентрі “Україна” повідомив мер Львова Андрій Садовий. Міський голова наголосив, що для перемоги потрібна продукція, податки, гроші. Економіка має працювати.

Більше важливої інформації з брифінгу Андрія Садового далі.

  • Кожного вечора спілкуюсь із колегами, мерами українських міст, які сьогодні на передовій. Київ, Миколаїв, Маріуполь. Всі вони просять передати велику подяку львів’янам, які відкрили свої двері і свої серця та допомагають всім українцям, які сьогодні ховаються від бомбардувань чи ракетних ударів.
  • Місто живе, навантаження великі. Але нашим українцям, які захищають державу на передовій, тим, які постійно перебувають під бомбардуваннями, набагато важче. Тому тільки разом, тільки до перемоги.
  • Львів став великим прихистком для понад 200 тисяч українців. Наше завдання – не тільки допомогти їм тут бути, але й робити наступні кроки. Ми відкрили Центр на вул. Князя Романа, який надає консультації з питань працевлаштування. Кожного дня більше сотні людей приходять і ми зв’язуємо їх з нашими підприємцями. Люди прагнуть працювати, адаптуватись до цих непростих умов.
  • Ми даємо меседж будівельним компаніям відновлювати роботи, тому що людям потрібне житло не лише для тимчасового проживання. Також спільно із Міністерством регіонального розвитку розробили проект, де виділяємо ділянки у Львові під котеджні містечка, які достатньо швидко можуть монтуватись. Вивчаємо пропозиції від турецьких, німецьких та українських компаній. Ми не можемо передбачити, скільки буде тривати ця війна, і люди не можуть постійно жити в спортзалі чи школі.
  • Вже місяць ми показуємо світу, що таке – боротись і перемагати. Війна триває, триває достатньо активна її фаза. І те, що останню добу у Львові не було повітряних тривог, це не означає, що потрібно розслаблятись.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm