Галина Григоренко, заступниця міністра культури та інформаційної політики України, Медіаценр Україна-Укрінформ
Галина Григоренко, заступниця міністра культури та інформаційної політики України, Медіаценр Україна-Укрінформ
3 Травня, 2023, 14:50

Для нас було важливо, щоб слово «війна» звучало зі сцени Євробачення – Галина Григоренко

Від самого початку підготовки до Євробачення Великій Британії вдалося закласти меседж, що вона приймає Євробачення не замість України, а від імені України. Окрім низки важливих рішень для України було важливо, аби зі сцени Євробачення могло звучати слово «війна».

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила заступниця міністра культури та інформаційної політики Галина Григоренко.

“Для нас було важливо, і ми декілька разів наголошували на цьому в перемовинах і з ВВС, і з DCMS, щоб слово «війна» звучало зі сцени Євробачення. І ми щасливі, що нас почули. Тому що завжди конкурс Євробачення постулював, що він аполітичний, і жодних політичних меседжів не може звучати зі сцени, де лунає творчість, де змагаються митці, і тут немає місця політиці. Нас почули, і ми дуже вдячні за те, що дійсно ця причина буде звучати, і це буде пояснення”, – сказала Галина Григоренко.

Крім того, вона зауважила, що під час підготовки до Євробачення, яке цьогоріч проходитиме у Ліверпулі, важливо було подати голос України, бачення, музику таким чином, щоб відчувалося начебто цей конкурс дійсно відбувається в Україні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini