Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
11 Листопада, 2022, 15:55

Деокупація Херсона на фінальній стадії, ЗСУ знищили велику кількість росіян, які намагалися переправитися на лівий берег Дніпра — Сергій Хлань

Деокупація Херсона зараз на фінальній стадії. Проте у Збройних сил України ще багато роботи із зачистки та розмінування міста. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Окупанти відходячи напередодні підривали і Херсонську ТЕЦ, і розподільчу станцію Обленерго, і біля телевежі вони зруйнували електронну частину, тобто це все треба буде відновлювати. Але найголовніше,  зараз провести деокупацію. Велика частина рашистів не змогли перетнути Дніпро, вони перевдягаються, викидають свою військову форму, намагаються ховатися в цивільному одязі”, — розповів Сергій Хлань. 

За його інформацією, основні сили росіян вже перейшли на лівий берег Дніпра, при цьому зазнали величезних втрат. 

“ЗСУ вчора під шаленим натиском викинули і знищили  дуже велику кількість росіян, які намагалися переправлятися і тікали, як щурі на лівий берег Дніпра. Бігли через понтони, які побудували під Анонівським мостом, намагалися евакуйовувати свою техніку. Багато техніки покидали, багато їх потонуло. Але, як кажуть, туди їм і дорога”, — заявив депутат Херсонської обласної ради.

За інформацією Сергія Хланя, потужні вибухи біля Антонівського мосту херсонці чули сьогодні аж до 6 ранку, і це робота української артилерії, яка знищувала росіян на переправах. 

“Вже сьогодні другий символ Херсона, це херсонські раки. Перший це кавун, а другий це раки. Цього року, вони будуть дуже великі, бо стільки  рашистів там затонуло”, — розповів Сергій Хлань. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini