13 Вересня, 2023, 17:17

Дефіциту пального не буде – Сергій Куюн

Нафтова інфраструктура під прицілом ворога знаходиться постійно. В контексті розуміння ризиків, почали укладатися нові угоди, зокрема на постачання пального через румунські, польські порти. Проведена також робота по транскордонній перевалці пального. Таким чином, дефіциту пального в Україні не буде.

На цьому наголосив директор консалтингової групи «А95» Сергій Куюн під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Дуже гарно проведена робота по транскордонній перевалці пального, тому що, нагадаю, в нас різна ширина колій з Європою, нам потрібно пальне з європейських цистерн перевалювати, переливати на кордоні в наші українські цистерни. Там багато чого зроблено – додаткові робочі бригади, додаткове обладнання. Тобто я впевнений, що дефіциту з пальним у нас не буде», – наголосив експерт.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini