29 Квітня, 2022, 14:07

Дають камінь і змушують ним здирати свої татуювання: окупанти вигадують щоразу нові знущання  у фільтраційних таборах для українців — мер Маріуполя

Росіяни створили 4 фільтраційні табори для маріупольців, яких депортують до росії. У цих місцях цивільне населення міста піддають різноманітним тортурам. Про це під час брифінгу в Медіацентрі «Україна» розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. За його словами, українських держслужбовців там кидають за грати через їхнє місце роботи. Більше того, карають навіть родичів таких людей.

«Потрапляє  в фільтраційний табір подружжя із 2-річною дитинкою. Окупанти, довідавшись, що вже доросла донька цих людей працює на державній службі, заявляють: ми забираємо у вас дитину, бо не хочемо, щоб ви ще одну нацистку виховали», — розповів міський голова Маріуполя.

За словами Бойченка, методи знущань росіяни використовують різноманітні: і психологічні, і фізичні. Особливо щодо чоловіків, які мають бодай якісь татуювання на тілі. 

«Якщо їм татуювання видаються схожими до, як вони вважають, націоналістичних символів, вони дають хлопцю камінець і кажуть: стирай. І він стирає зі шкіри ці татуюваня а росіяни регочуть. Це відбувається у Маріуполі, у 21 столітті», — заявив Вадим Бойченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini