26 Березня, 2022, 21:42

«Чим скоріше ми отримаємо якісну зброю і системи протиракетної оборони, тим безпечніше буде в наших містах», – Андрій Садовий

– Сьогодні у Львові ворожі ракети завдали ударів по двох об’єктах інфраструктури. Руйнування достатньо серйозні. Ударною хвилею також пошкоджена інфраструктура освіти – у школі та садочку розбиті вікна. Добре, що ніхто не загинув. 

– Сьогоднішніми ударами агресор передає вітання президенту США Джозефу Байдену, який зараз перебуває в Польщі. Львів – за 70 кілометрів від польського кордону. 

– Ми ще до 24 лютого вивели зі Львова об’єкти мілітарної інфраструктури. Тож пошкодження, які є внаслідок останніх ударів – це корпуси. І насправді агресор б’є по цивільних. 

– Увесь світ повинен зрозуміти, що загроза є надзвичайно серйозною. Ми не знаємо, якою є наступна ціль російських ракет, які сьогодні вилітали з Севастополя. І які сьогодні влучали не тільки у Львів, але й в інші об’єкти в українських містах. Ми всі в однаковій ситуації. Чим скоріше ми отримаємо якісну зброю і системи протиракетної оборони, тим безпечніше буде в наших містах нашим громадянам і тим швидшою буде наша перемога.

– Велике прохання до всіх під час повітряної тривоги йти в укриття. Бо ми не знаємо, яка ціль ракет. Здоров’я і життя кожного – наш пріоритет.