Фото Медіацентр Україна – Одеса: Дмитро Плетенчук, речник військово-морських сил України
5 Вересня, 2023, 15:18

Через загрозу морських дронів росіяни припинили перевозити цивільні вантажі великими десантними кораблями – ВМС України

Вони намагаються ховатися за Кримом чи в бухті Новоросійська. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Дмитро Плетенчук, речник військово-морських сил України.

“Росіяни намагаються зараз уникати зіткнення з українськими морськими дронами. Вони відчувають небезпеку і ховаються чи за Кримом, чи у бухтах портів, де їх захищають бонові загородження. Також вони ховаються біля другої бази Чорноморського флоту рф, Новоросійська. Також вони припинили використовувати великі десантні кораблі для перевезення цивільних вантажів, тому що це приваблива ціль для морських безпілотників”, – розповів офіцер.

Також він зазначив, що росіяни змінили тактику охорони кримського мосту. За його словами, раніше цей об’єкт охороняли лише 1-3 катери чи кораблі прикордонної служби федеральної служби безпеки.

“Зараз там постійно перебуває 5-6 катерів та 5-6 кораблів прикордонної служби федеральної служби безпеки. Іноді вони долучають військові кораблі, наприклад, сторожовий корабель “Питливий”, – додав офіцер.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini