14 Липня, 2022, 17:14

Через влучну роботу українських артилеристів, окупанти переносять свої склади подалі від лінії зіткнення – Генштаб

Угруповування сил оборони України продовжує вести операцію у визначених районах. З метою виявлення противника та нанесення йому максимальних втрат, ЗСУ продовжує активно використовувати реактивні системи залпового вогню та далекобійну артилерію, яку отримали від міжнародних партнерів. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ. 

«Окрім реактивних систем залпового вогню, армійці активно використовують 155 – міліметрові снаряди «Смарт», за допомогою яких уражено майже 30 броньованих об’єктів противника. Наші військові впевнено знищують командні пункти противника та порушують його логістичні ланцюжки», – розповів Олексій Громов. 

За даними Генштабу, завдяки потужній роботі ЗСУ, противник змушений переносити свої склади з боєприпасами та пальним: «Наразі розглядається можливість розташування складів противника бригадного рівня на відстані – 100 кілометрів від лінії фронту. І складів корпусового рівня  – 150 кілометрів від лінії фронту». 

Олексій Громов наголосив, що, скоріше за все, росіяни перенесуть свої склади в об’єкти цивільної інфраструктури.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini