Фото Медіацентр Україна — Одеса: Голова обласної військової адміністрації Віталій Кім
26 Жовтня, 2022, 13:05

Через війну водопостачання у Миколаєві зменшилося більше ніж у 2 рази – голова ОВА Віталій Кім

Як пояснив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу у Медіацентр Україна — Одеса, до початку широкомасштабних бойових дій місто споживало щоденно 240 тисяч кубометрів питної води.

Зараз ця цифра впала до 90 тисяч кубометрів. Як пояснив Віталій Кім, це через те, що багато людей виїхало та не працюють деякі підприємства. Технічної води вистачає, додав посадовець, але з питною є проблеми. Допомогають портативні фільтри, але цього замало, додав посадовець.

«Після звільнення правого берегу Дніпра зможемо говорити про відновлення водопостачання міста у повному обсязі», – пояснив Віталій Кім.

Нагадаємо, експерти ООН з’ясували, що російські війська у квітні навмисно зруйнували трубопровід, що веде до Миколаєва. Єдиний міський водопровід був пошкоджений у найвразливішому місці – там, де він виходить на поверхню з-під землі. На думку експертів, руйнація була спричинена навмисним розміщенням вибухового пристрою під трубою або поверх неї. З того часу мешканці міста залишаються без чистої питної води. 

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 


Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini