Фото Медіацентр Україна – Одеса: Антон Шалигайло, директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації
14 Червня, 2023, 16:28

Через війну мешканці Одещини заборгували за тепло майже 1 мільярд гривень – військова адміністрація

Станом на сьогодні заборгованість складає 925 млн грн. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Антон Шалигайло, директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації.

Цей борг виник зокрема через те, що у 2022 році Законом України було накладено мораторій на підвищення вартості послуг з централізованого теплопостачання для населення в період дії воєнного стану, зазначив посадовець.

“Розуміючи те, що собівартість послуги з централізованого теплопостачання змінюється при незмінному тарифі, цю різницю гарантовано було державою до компенсації підприємствам виробникам послуги. Для 30 обласних підприємств з теплопостачання розмір різниці в тарифах перебільшив 1 млрд грн. Очікуємо на врахування відповідних коштів у Державному бюджеті на 2023 рік та їх подальшої компенсації до початку опалювального періоду”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini