Наталія Сад, речниця державного концерну «Укроборонпром», Медіацентр Україна-Укрінформ
Наталія Сад, речниця державного концерну «Укроборонпром», Медіацентр Україна-Укрінформ
13 Січня, 2023, 15:58

Через вичерпання складів боєприпасів калібру 122 мм і 152 мм країн-партнерів, Україна налагодила їх власне робництво — «Укроборонпром»

Після того, як на складах озброєнь країн-партнерів України було вичерпано майже всі запаси боєприпасів калібру 122 мм та 152 мм, наша країна налагодила їх власне виробництво. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця державного концерну «Укроборонпром» Наталія Сад.

«Ми налагодили виробництво дефіцитних боєприпасв калібру 122 мм та 152 мм. Дефіцитних тому, що країни-партнери, здебільшого Варшавського договору, які мали на складах ці боєприпаси, їхні склади вже давно вже вичерпані. Після початку великої повномасштабної війни ми змогли викупити, вичистити склади практично під нуль. Постала потреба: де ж брати ці боєприпаси на майбутнє? Тому і постала потреба в розгортанні такого виробництва на теренах України, а також із залученням потужностей країн-членів НАТО. Це повноцінні постріли, а не лише оболонка. Це те, що дає змогу нашій артилерії відпрацьовувати поставлені задачі», — розповіла речниця. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini