24 Квітня, 2023, 16:11

Через російські обстріли на території Херсонщини зруйновано 6093 цивільні об’єкти – Олександр Прокудін

«Через російські обстріли в області зруйновано зараз 6093 цивільні об’єкти. З них 4210 житлових будинків, 203 освітні заклади та 158 медичних закладів», – таку інформацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Крім того, Олександр Прокудін зазначив, що на деокупованих територіях Херсонщини зараз активно ведуться роботи з відновлення комунікацій, відновлення критичної інфраструктури ведуться щодня. 

«Фахівці працюють над тим, аби в оселях жителів області було світло, вода та газ. Нині маємо вже результат. Завдяки підтримці керівництва держави й інших областей зараз у 154 населених пунктах з 228 є світло. Хоча на перший день деокупації це був 0. Загалом зараз до мережі під’єднали майже 189 тисяч абонентів, це 85% від загальної кількості людей. Централізоване газопостачання – це 92% від загальної кількості підключено. Централізоване водопостачання – 174 населених пункти з 228 вже з водою», – пояснив він.

Водночас, за словами начальника Херсонської ОВА, наразі розміновано 10% території Херсонщини, що становить 32 тисячі гектарів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini