Фото з відкритих джерел
17 Листопада, 2022, 14:12

Через потужний рух супротиву мешканців рашисти почали нову хвилю терору, людей примушують рити окопи – міський голова Мелітополя Іван Федоров

У Мелітопольському районі рашисти чинять терор проти мешканців окупованих сіл, зокрема, вводять примусову трудову повинність. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

“Після того, як рашисти побігли з Херсона, більшість їхнього особового складу і озброєння залишилися в Мелітопольському районі та в навколишніх селах. Сьогодні вони заселяються в цілі села, виселяють людей. Нам надали інформацію, що в них з’явилася примусова трудова повинність: всі мешканці захопленого села мають виходити та рити окопи”, – розповів Федоров.

Мер міста повідомив, що у Мелітополі діє потужний рух супротиву: поранено колаборанта, який займався націоналізацією майна у місті, зруйновано залізничний міст, через який тяжке озброєння та особовий склад доправляли до лінії фронту, знищено склад боєприпасів поруч із Бердянськом. На думку Федорова, саме через непокірність мешканців рашисти проводять нову хвилю терору. 

Міський голова зазначив, що гуманітарна ситуація у Мелітополі є непрогнозованою.

“На цьому тижні були багаточасові відключення електроенергії, води та опалення. Це стається через те, що рашисти повністю контролюють атомну електростанцію. Тимчасово окупована територія Запорізької області живиться від електричних мереж Криму, а їх потужності не вистачає. Тому люди годинами сидять без світла і не прогнозовано, коли воно включається, а коли виключається. Що стосується опалення, то газ в місті з’явився, але є декілька районів, де опалення немає і не буде в цьому сезоні точно”, – пояснив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini