4 Грудня, 2023, 15:32

Через блокування пунктів пропуску з Польщею збільшилася кількість вантажівок на кордоні з Угорщиною

Наразі фіксується збільшення кількості вантажівок, які намагаються перетнути кордон з Угорщиною, прямуючи в Україну. Так, у понеділок зранку навпроти пункту пропуску «Тиса» на кордоні в черзі перебувало 750 вантажівок.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко

«Також ми фіксуємо і збільшення вантажівок, які намагаються перетнути кордон з Угорщини в Україну. Це ситуація пов’язана з тим, що інші напрямки зараз заблоковані або рух через них ускладнений.  Станом на ранок сьогодні напроти пункту пропуску «Тиса» на кордоні з Угорщиною  в бік України в чергах перебувало близько 750 вантажних транспортних засобів», – зазначив Андрій Демченко.

Нагадаємо, що з 6 листопада польські перевізники блокують рух вантажівок на трьох пунктах пропуску на польсько-українському кордоні. Йдеться про пункти пропуску «Гребенне – Рава-Руська», «Корчова – Краківець», «Дорогуськ – Ягодин».

23 листопада стало відомо про блокування ще одного пункту пропуску «Медика-Шегині».

Крім того, 1 грудня на території Словаччини розпочато блокування руху вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке», що суміжний українському пункту пропуску «Ужгород».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini