Наталія Кузьма та Ірина Снітинська у Медіацентрі Україна, 21 липня
21 Липня, 2022, 12:09

«Час історій: воїни світла»: у Львові започаткують мандрівну виставку з історіями українців

28 липня у Львові відбудеться благодійний захід «Час історій: воїни світла», що започатковує мандрівну виставку історій українців під час війни. Захід буде благодійним, кошти, зібрані на події, скерують на допомогу Збройним силам України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керівниця проєкту «Час історій» та авторка ідеї мандрівної виставки історій Наталія Кузьма. За її інформацією, на заході представлять історії 6 людей: ветерана та військового психолога Андрія Козінчука, співкерівниці громадської організації «Допоможи фронту» Галини Мороз, іконописиці Іванки Димид, волонтера та мовного захисника Володимира Михалишина. Також онлайн з передової до заходу долучаться зірки шоу-бізнесу, а нині парамедик Тарас Тополя та боєць «Азову» Віктор Розовий. 

«Ми хочемо оформити це у мандрівну виставку. Будуть фото цих людей та QR-коди, за якими можна буде послухати ці історії: українською, англійською, польською чи іншою мовою, залежно від країни, куди ми поїдемо. Щоб ми доносили світу історії очима очевидців», — розповіла Наталія Кузьма.

За словам засновниці проєкту «Час історій» Ірини Снітинської,  за допомогою цих розповідей українці зможуть усвідомити власну історію. А також — розповісти її світові.

«Ми маємо розповідати історії наших сучасників, щоб зберегти для наступних поколінь та усвідомити самим, хто ми є. Чиї ми діти, і що ми можемо передати своїм дітям. Але ще одна мета — запобігти пропаганді. Бо за кордоном не всі розуміють, що відбувається. Ми повинні розказувати чесні історії українців», — запевняє Ірина Снітинська.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini