7 Квітня, 2022, 14:20

Буча буде від Владивостока до Лісабона. росію не зупиняють кордони Євросоюзу,  — заступник Міністра оборони України Ганна Маляр

Сьогодні росія  —  це антропологічна катастрофа. Якщо світ цього не виправить, то у кожної західної країни може бути своє 24 лютого 2022 року. Про це заявила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Сьогодні третій президент росії медведєв, заявляє що їхні плани — це Євразія, від Владивостока до Лісабона. Хочу вам сказати, що це означає. Це означає, що Буча буде від Владивостока до Лісабона. росію не зупиняють кордони Євросоюзу», – зазначила Маляр.

Заступник Міністра оборони України також додала, що росія втягує у свої злочини інші держави. На сьогодні використовується територія Білорусі, а білоруські війська перебувають у бойовій готовності. Туди можливо, перекидатимуть найближчим часом і російські військові підрозділи.

Крім цього, у Міноборони України вбачають ознаки втягування у війну так званої невизнаної Придністровської республіки на території Молдови. Зокрема, Тирасполь готують до прийому літаків. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm